Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • L&B California Sweet Basil, 0.5 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    L&B California Sweet Basil, 0.5 Ounce
    Open Product Description

    $5.59
    $11.18/oz
  • L&B California Trail Mix, 36 Ounce
    Local
    Low Sodium
    Vegan

    L&B California Trail Mix, 36 Ounce
    Open Product Description

    $14.19
    $0.39/oz
  • L&B Canadian Wild Rice, 16 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    L&B Canadian Wild Rice, 16 Ounce
    Open Product Description

    $10.99
    $0.69/oz
  • L&B Caraway Seeds, 2 Ounce

    L&B Caraway Seeds, 2 Ounce
    Open Product Description

    $5.79
    $2.90/oz
  • L&B Cardamom Pods, 1.5 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    L&B Cardamom Pods, 1.5 Ounce
    Open Product Description

    $11.99
    $7.99/oz
  • L&B Cashew Grizzlies, 3.25 Ounce
    Gluten Free
    Local
    Vegetarian

    L&B Cashew Grizzlies, 3.25 Ounce
    Open Product Description

    $6.49
    $2.00/oz
  • L&B Cayenne Spice Ground Chile Pepper, 2.1 Ounce

    L&B Cayenne Spice Ground Chile Pepper, 2.1 Ounce
    Open Product Description

    $6.29
    $3.00/oz
  • L&B Celery Salt, 4 Ounce

    L&B Celery Salt, 4 Ounce
    Open Product Description

    $5.49
    $1.37/oz
  • L&B Cherry Butter, 12.5 Ounce
    Vegan
    Vegetarian

    L&B Cherry Butter, 12.5 Ounce
    Open Product Description

    $6.99
    $0.56/oz
  • L&B Cherry Jam, 11 Ounce

    L&B Cherry Jam, 11 Ounce
    Open Product Description

    $6.99
    $0.64/oz
  • L&B Chicken & Turkey Poultry Seasoning, 0.7 Ounce

    L&B Chicken & Turkey Poultry Seasoning, 0.7 Ounce
    Open Product Description

    $5.99
    $8.56/oz
  • Deal
    L&B Chicken Signature Seasoning, 1.3 Ounce

    L&B Chicken Signature Seasoning, 1.3 Ounce
    Open Product Description

    $6.99
    $5.38/oz
    was $7.99
  • L&B Chile Cilantro Seasoning, 2.9 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    L&B Chile Cilantro Seasoning, 2.9 Ounce
    Open Product Description

    $7.79
    $2.69/oz
  • L&B Chili Powder, 2.1 Ounce
    Low Sodium
    Vegan
    Vegetarian

    L&B Chili Powder, 2.1 Ounce
    Open Product Description

    $7.39
    $3.52/oz
  • L&B Chinese Five Spice Blend, 1.9 Ounce
    Low Sodium
    Vegan
    Vegetarian

    L&B Chinese Five Spice Blend, 1.9 Ounce
    Open Product Description

    $7.79
    $4.10/oz
  • L&B Chocolate Covered Cookie Dough Bites, 6 Ounce

    L&B Chocolate Covered Cookie Dough Bites, 6 Ounce
    Open Product Description

    $7.29
    $1.22/oz
  • L&B Chocolate Double Dip Peanuts, 10 Ounce

    L&B Chocolate Double Dip Peanuts, 10 Ounce
    Open Product Description

    $7.79
    $0.78/oz
  • L&B Chocolate Sea Salt Caramels, 6 Ounce
    Local

    L&B Chocolate Sea Salt Caramels, 6 Ounce
    Open Product Description

    $5.99
    $1.00/oz
  • L&B Chopped Pecans, 8 Ounce

    L&B Chopped Pecans, 8 Ounce
    Open Product Description

    $9.99
    $1.25/oz
  • L&B Chopped Pecans, 12 Ounce

    L&B Chopped Pecans, 12 Ounce
    Open Product Description

    $13.19
    $1.10/oz
  • L&B Cilantro, 0.4 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    L&B Cilantro, 0.4 Ounce
    Open Product Description

    $5.49
    $13.73/oz
  • Deal
    L&B Cinnamon Cashew Butter, 12 Ounce
    Vegetarian
    Dairy Free

    L&B Cinnamon Cashew Butter, 12 Ounce
    Open Product Description

    $10.99
    $0.92/oz
    was $12.99
  • L&B Cinnamon Sticks, 1.2 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    L&B Cinnamon Sticks, 1.2 Ounce
    Open Product Description

    $7.39
    $6.16/oz
  • Deal
    L&B Citrus Salt Flakes Pinch Pot, 1.76 Ounce
    Vegan
    Vegetarian

    L&B Citrus Salt Flakes Pinch Pot, 1.76 Ounce
    Open Product Description

    $6.99
    $3.97/oz
    was $7.99
  • L&B Coarse Ground Black Pepper, 2 Ounce

    L&B Coarse Ground Black Pepper, 2 Ounce
    Open Product Description

    $8.19
    $4.10/oz
  • Deal
    L&B Corn on the Cob Seasoning, 3.5 Ounce

    L&B Corn on the Cob Seasoning, 3.5 Ounce
    Open Product Description

    $6.99
    $2.00/oz
    was $7.99
  • Deal
    L&B Corn on the Cob Signature Seasoning, 3.5 Ounce

    L&B Corn on the Cob Signature Seasoning, 3.5 Ounce
    Open Product Description

    $6.99
    $2.00/oz
    was $7.99
  • Deal
    L&B Cornbread Mix, 18 Ounce
    Local
    Vegetarian

    L&B Cornbread Mix, 18 Ounce
    Open Product Description

    $4.49
    $0.25/oz
    was $4.99
  • L&B Country Trail Mix, 36 Ounce
    Local

    L&B Country Trail Mix, 36 Ounce
    Open Product Description

    $14.19
    $0.39/oz
  • L&B Cracked Black Pepper, 1.7 Ounce

    L&B Cracked Black Pepper, 1.7 Ounce
    Open Product Description

    $6.89
    $4.05/oz