Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Lay's Baked Original Potato Chips, 6.25 Ounce
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Lay's Baked Original Potato Chips, 6.25 Ounce
    Open Product Description

    $4.99
    $0.80/oz
  • Lay's Baked Roasted Garlic & Herb Potato Chips, 6.25 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Lay's Baked Roasted Garlic & Herb Potato Chips, 6.25 Ounce
    Open Product Description

    $4.99
    $0.80/oz
  • Lay's Barbecue Brisket Flavored Potato Chips, 7.75 Ounce
    Dairy Free

    Lay's Barbecue Brisket Flavored Potato Chips, 7.75 Ounce
    Open Product Description

    $4.29
    $0.55/oz
  • Lay's Barbecue Flavor Potato Chips Party Size, 12.5 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Lay's Barbecue Flavor Potato Chips Party Size, 12.5 Ounce
    Open Product Description

    $5.99
    $0.48/oz
  • Lay's Barbecue Flavored Potato Chips, 7.75 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Lay's Barbecue Flavored Potato Chips, 7.75 Ounce
    Open Product Description

    $4.29
    $0.55/oz
  • Lay's Cheddar & Sour Cream Flavored Potato Chips, 7.75 Ounce
    Vegetarian

    Lay's Cheddar & Sour Cream Flavored Potato Chips, 7.75 Ounce
    Open Product Description

    $4.29
    $0.55/oz
  • Lay's Classic Potato Chips, 8 Ounce
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Lay's Classic Potato Chips, 8 Ounce
    Open Product Description

    $4.29
    $0.54/oz
  • Lay's Classic Potato Chips Multipack, 10 Each
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Lay's Classic Potato Chips Multipack, 10 Each
    Open Product Description

    $7.19
    $0.72 each
  • Lay's Classic Potato Chips Party Size, 13 Ounce
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Lay's Classic Potato Chips Party Size, 13 Ounce
    Open Product Description

    $5.99
    $0.46/oz
  • Lay's Dill Pickle Flavored Potato Chips, 7.75 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Lay's Dill Pickle Flavored Potato Chips, 7.75 Ounce
    Open Product Description

    $4.29
    $0.55/oz
  • Lay's Dual Finalist Bacon Grilled Cheese Flavored Potato Chips, 7.75 Ounce

    Lay's Dual Finalist Bacon Grilled Cheese Flavored Potato Chips, 7.75 Ounce
    Open Product Description

    $4.29
    $0.55/oz
  • 2/$7 Huge Deal
    Lay's French Onion Dip, 15 Ounce
    Vegetarian

    Lay's French Onion Dip, 15 Ounce
    Open Product Description

    $3.50
    $0.23/oz
    was $5.49
  • Lay's Honey Barbecue Flavored Potato Chips, 7.75 Ounce
    Vegetarian
    Dairy Free

    Lay's Honey Barbecue Flavored Potato Chips, 7.75 Ounce
    Open Product Description

    $4.29
    $0.55/oz
  • Lay's Kettle Cooked Jalapeno Flavored Potato Chips, 8 Ounce
    Vegetarian
    Kosher

    Lay's Kettle Cooked Jalapeno Flavored Potato Chips, 8 Ounce
    Open Product Description

    $4.29
    $0.54/oz
  • Lay's Kettle Cooked Original Potato Chips, 8 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Lay's Kettle Cooked Original Potato Chips, 8 Ounce
    Open Product Description

    $4.29
    $0.54/oz
  • Lay's Kettle Cooked Original Sea Salt with Avocado Oil Potato Chips, 8 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Lay's Kettle Cooked Original Sea Salt with Avocado Oil Potato Chips, 8 Ounce
    Open Product Description

    $4.29
    $0.54/oz
  • Lay's Lightly Salted Classic Potato Chips, 7.75 Ounce
    Gluten Free
    Low Sodium
    Vegan

    Lay's Lightly Salted Classic Potato Chips, 7.75 Ounce
    Open Product Description

    $4.29
    $0.55/oz
  • Lay's Potato Chips Barbecue Flavored, 2.5 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Lay's Potato Chips Barbecue Flavored, 2.5 Ounce
    Open Product Description

    $2.79
    $1.12/oz
  • Lay's Potato Chips Classic, 2.5 Ounce
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Lay's Potato Chips Classic, 2.5 Ounce
    Open Product Description

    $2.79
    $1.12/oz
  • Lay's Potato Chips Dill Pickle Flavored, 2.5 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Lay's Potato Chips Dill Pickle Flavored, 2.5 Ounce
    Open Product Description

    $2.79
    $1.12/oz
  • Huge Deal
    Lay's Potato Chips Variety Pack, 18 Each

    Lay's Potato Chips Variety Pack, 18 Each
    Open Product Description

    $10.29
    $0.57 each
    was $13.69
  • 2/$7 Huge Deal
    Lay's Smooth Ranch Dip, 15 Ounce

    Lay's Smooth Ranch Dip, 15 Ounce
    Open Product Description

    $3.50
    $0.23/oz
    was $5.49
  • Lay's Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips, 7.75 Ounce
    Vegetarian
    Kosher

    Lay's Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips, 7.75 Ounce
    Open Product Description

    $4.29
    $0.55/oz
  • Lay's Sour Cream and Onion Flavored Potato Chips Party Size, 12.5 Ounce
    Vegetarian
    Kosher

    Lay's Sour Cream and Onion Flavored Potato Chips Party Size, 12.5 Ounce
    Open Product Description

    $5.99
    $0.48/oz
  • Lay's Wavy Lightly Salted Original Potato Chips, 7.5 Ounce
    Gluten Free
    Low Sodium
    Vegan

    Lay's Wavy Lightly Salted Original Potato Chips, 7.5 Ounce
    Open Product Description

    $4.29
    $0.57/oz
  • Lay's Wavy Original Potato Chips, 7.75 Ounce
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Lay's Wavy Original Potato Chips, 7.75 Ounce
    Open Product Description

    $4.29
    $0.55/oz
  • Lay's Wavy Original Potato Chips Party Size, 13 Ounce
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Lay's Wavy Original Potato Chips Party Size, 13 Ounce
    Open Product Description

    $5.99
    $0.46/oz
  • Lazy Food Broccoli Oil & Garlic Pasta with Chickpea & Yellow Pea Penne, 5.65 Ounce

    Lazy Food Broccoli Oil & Garlic Pasta with Chickpea & Yellow Pea Penne, 5.65 Ounce
    Open Product Description

    $8.99
    $1.59/oz
  • Lazy Food Cacio E Pepe Pasta with Chickpea & Yellow Pea Penne, 5.1 Ounce

    Lazy Food Cacio E Pepe Pasta with Chickpea & Yellow Pea Penne, 5.1 Ounce
    Open Product Description

    $8.99
    $1.76/oz
  • Le Sauce & Co Beefy French Onion Gourmet Gravy, 8.8 Ounce
    New Product

    Le Sauce & Co Beefy French Onion Gourmet Gravy, 8.8 Ounce
    Open Product Description

    $5.99
    $0.68/oz