Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Crunchy Granola Bars Variety Pack, 8.94 Ounce

    Nature Valley Crunchy Granola Bars Variety Pack, 8.94 Ounce
    Open Product Description

    $3.00
    $0.34/oz
    was $5.79
  • Nature Valley Crunchy Oats & Honey Granola, 16 Ounce
    Vegetarian
    Dairy Free
    Kosher

    Nature Valley Crunchy Oats & Honey Granola, 16 Ounce
    Open Product Description

    $5.69
    $0.36/oz
  • Nature Valley Crunchy Oats 'N Honey Granola Bars, 24 Each
    Vegetarian
    Dairy Free
    Kosher

    Nature Valley Crunchy Oats 'N Honey Granola Bars, 24 Each
    Open Product Description

    $9.99
    $0.42 each
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Dark Chocolate Cherry Chewy Trail Mix Granola Bars, 7.4 Ounce
    Vegan
    Vegetarian

    Nature Valley Dark Chocolate Cherry Chewy Trail Mix Granola Bars, 7.4 Ounce
    Open Product Description

    $3.00
    $0.41/oz
    was $5.79
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Fruit & Nut Chewy Trail Mix Granola Bars, 7.4 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Nature Valley Fruit & Nut Chewy Trail Mix Granola Bars, 7.4 Ounce
    Open Product Description

    $3.00
    $0.41/oz
    was $5.79
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Lunch Box Mixed Berry Chewy Granola Bars, 5 Each
    Vegetarian

    Nature Valley Lunch Box Mixed Berry Chewy Granola Bars, 5 Each
    Open Product Description

    $3.00
    $0.60 each
    was $5.79
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Oats & Honey Crunchy Granola Bars, 8.94 Ounce
    Vegetarian
    Dairy Free
    Kosher

    Nature Valley Oats & Honey Crunchy Granola Bars, 8.94 Ounce
    Open Product Description

    $3.00
    $0.34/oz
    was $5.79
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Oats N Dark Chocolate Crunchy Granola Bars, 8.94 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Nature Valley Oats N Dark Chocolate Crunchy Granola Bars, 8.94 Ounce
    Open Product Description

    $3.00
    $0.34/oz
    was $5.79
  • Nature Valley Peanut Butter Chocolate Crispy Creamy Wafer Bars, 5 Each
    Vegetarian

    Nature Valley Peanut Butter Chocolate Crispy Creamy Wafer Bars, 5 Each
    Open Product Description

    $6.79
    $1.36 each
  • Nature Valley Peanut Butter Crispy Creamy Wafer Bars, 5 Each
    Vegetarian

    Nature Valley Peanut Butter Crispy Creamy Wafer Bars, 5 Each
    Open Product Description

    $6.79
    $1.36 each
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Peanut Butter Crunchy Granola Bars, 8.9 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Nature Valley Peanut Butter Crunchy Granola Bars, 8.9 Ounce
    Open Product Description

    $3.00
    $0.34/oz
    was $5.79
  • Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Chewy Protein Bars, 5 Each
    Gluten Free
    Vegetarian

    Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Chewy Protein Bars, 5 Each
    Open Product Description

    $6.79
    $1.36 each
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Pecan Crunch Crunchy Granola Bars, 8.9 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Nature Valley Pecan Crunch Crunchy Granola Bars, 8.9 Ounce
    Open Product Description

    $3.00
    $0.34/oz
    was $5.79
  • Nature Valley Pretzel Peanut Butter Crispy Creamy Wafer Bars, 5 Each
    Vegetarian

    Nature Valley Pretzel Peanut Butter Crispy Creamy Wafer Bars, 5 Each
    Open Product Description

    $6.79
    $1.36 each
  • Nature Valley Protein French Vanilla Granola, 11 Ounce

    Nature Valley Protein French Vanilla Granola, 11 Ounce
    Open Product Description

    $5.69
    $0.52/oz
  • Nature Valley Protein Oats & Dark Chocolate Granola, 11 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Kosher

    Nature Valley Protein Oats & Dark Chocolate Granola, 11 Ounce
    Open Product Description

    $5.99
    $0.54/oz
  • Nature Valley Protein Oats & Honey Granola, 11 Ounce
    Vegetarian
    Dairy Free
    Kosher

    Nature Valley Protein Oats & Honey Granola, 11 Ounce
    Open Product Description

    $5.99
    $0.54/oz
  • Nature Valley Salted Caramel Chewy Protein Bars, 5 Each
    Gluten Free
    Vegetarian

    Nature Valley Salted Caramel Chewy Protein Bars, 5 Each
    Open Product Description

    $6.79
    $1.36 each
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Sweet & Salty Nut Almond Chewy Granola Bars, 6 Each
    Vegetarian

    Nature Valley Sweet & Salty Nut Almond Chewy Granola Bars, 6 Each
    Open Product Description

    $3.00
    $0.50 each
    was $5.79
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Sweet & Salty Nut Cashew Chewy Granola Bars, 6 Each
    Vegetarian

    Nature Valley Sweet & Salty Nut Cashew Chewy Granola Bars, 6 Each
    Open Product Description

    $3.00
    $0.50 each
    was $5.79
  • Nature Valley Sweet & Salty Nut Cashew Chewy Granola Bars, 12 Each

    Nature Valley Sweet & Salty Nut Cashew Chewy Granola Bars, 12 Each
    Open Product Description

    $9.99
    $0.83 each
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Sweet & Salty Nut Dark Chocolate, Peanut & Almond Chewy Granola Bars, 6 Each
    Vegetarian

    Nature Valley Sweet & Salty Nut Dark Chocolate, Peanut & Almond Chewy Granola Bars, 6 Each
    Open Product Description

    $3.00
    $0.50 each
    was $5.79
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Sweet & Salty Nut Peanut Chewy Granola Bars, 6 Each
    Vegetarian

    Nature Valley Sweet & Salty Nut Peanut Chewy Granola Bars, 6 Each
    Open Product Description

    $3.00
    $0.50 each
    was $5.79
  • Nature's Bakery Apple Cinnamon Fig Bars, 6 Each
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Nature's Bakery Apple Cinnamon Fig Bars, 6 Each
    Open Product Description

    $7.79
    $1.30 each
  • Nature's Bakery Apple Oatmeal Crumble Bar, 6 Each
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Nature's Bakery Apple Oatmeal Crumble Bar, 6 Each
    Open Product Description

    $7.99
    $1.33 each
  • Nature's Bakery Blueberry Fig Bars, 6 Each
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Nature's Bakery Blueberry Fig Bars, 6 Each
    Open Product Description

    $7.79
    $1.30 each
  • Nature's Bakery Double Chocolate Brownies, 6 Each
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Nature's Bakery Double Chocolate Brownies, 6 Each
    Open Product Description

    $7.79
    $1.30 each
  • Nature's Bakery Gluten Free Blueberry Fig Bars, 6 Each
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Nature's Bakery Gluten Free Blueberry Fig Bars, 6 Each
    Open Product Description

    $8.49
    $1.42 each
  • Nature's Bakery Gluten Free Raspberry Fig Bars, 6 Each
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Nature's Bakery Gluten Free Raspberry Fig Bars, 6 Each
    Open Product Description

    $8.49
    $1.42 each
  • Nature's Bakery Minis Blueberry Fig Bars, 10 Each
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Nature's Bakery Minis Blueberry Fig Bars, 10 Each
    Open Product Description

    $9.49
    $0.95 each