
Pantry (10822)
Filter Results
Brand
Dietary
Additional Filters
Deals
Search Results
Sort by

Old Dutch Dutch Crunch Kettle Chips Variety Pack, 14 Each
$12.99$0.93 each
Gluten FreeVeganVegetarianOld Dutch Dutch Crunch Mesquite BBQ Kettle Chips, 9 Ounce
Open Product Description$4.99$0.55/oz
Old Dutch Dutch Crunch Original Kettle Chips, 9 Ounce
Open Product Description$4.99$0.55/oz
VegetarianOld Dutch Dutch Crunch Parmesan & Garlic Kettle Chips, 9 Ounce
Open Product Description$4.99$0.55/oz
Old Dutch Dutch Crunch Pepper Jack Kettle Chips, 9 Ounce
Open Product Description$4.99$0.55/oz
Old Dutch Dutch Crunch Rip-L Kettle Chips, 9 Ounce
Open Product Description$4.99$0.55/oz
VegetarianKosherOld Dutch Dutch Crunch Salt & Vinegar Kettle Chips, 9 Ounce
Open Product Description$4.99$0.55/oz
Old Dutch Dutch Crunch Sour Cream & Dill Kettle Chips, 9 Ounce
Open Product Description$4.99$0.55/oz
Old Dutch Dutch Crunch Sweet Onion Kettle Chips, 9 Ounce
Open Product Description$4.99$0.55/oz
Old Dutch Flavor Favorites Potato Chips Singles Variety Pack, 18 Each
Open Product Description$12.99$0.72 each- Deal

Old Dutch Gourmet White Popcorn, 6 Ounce
Open Product Description$3.99$0.67/ozwas $4.49 
Old Dutch Low Sodium Rip-L Potato Chips Family Pack, 9.5 Ounce
Open Product Description$4.99$0.53/oz
VegetarianOld Dutch Mild Cheddar Cheese Dip, 9 Ounce
Open Product Description$3.49$0.39/oz
VegetarianOld Dutch Nacho Cheese Dip, 9 Ounce
Open Product Description$3.49$0.39/oz
Old Dutch Onion & Garlic Flavored Potato Chips Family Pack, 9.5 Ounce
Open Product Description$4.99$0.53/oz
Old Dutch Original Potato Chips Family Pack, 10 Ounce
Open Product Description$4.99$0.50/oz
Gluten FreeKosherOld Dutch Original Potato Chips Singles Multipack, 18 Each
Open Product Description$12.99$0.72 each- Huge Deal

Old Dutch Original Potato Chips Twin Pack, 10 Ounce
Open Product Description$3.99$0.40/ozwas $4.99 - Deal

Old Dutch Premium Kettle Corn, 7 Ounce
Open Product Description$3.99$0.57/ozwas $4.79 
Old Dutch Pretzel Rods, 12 Ounce
Open Product Description$4.79$0.40/oz
Old Dutch Pretzel Sticks, 15 Ounce
Open Product Description$4.79$0.32/oz
Old Dutch Puffcorn, 9 Ounce
Open Product Description$4.49$0.50/oz
VegetarianOld Dutch Restaurant Style Monterey Jack Queso Supreme Dip, 15 Ounce
Open Product Description$4.99$0.33/oz- 2/$7 Deal
VeganVegetarianDairy FreeOld Dutch Restaurant Style Peach & Pineapple Fruit Salsa, 16 Ounce
Open Product Description$3.50$0.22/ozwas $3.99 - 2/$7 Huge Deal
Gluten FreeVegetarianOld Dutch Restaurante Style Bite Size Nacho Bursts Tortilla Chips, 13 Ounce
Open Product Description$3.50$0.27/ozwas $4.99
Gluten FreeVeganVegetarianOld Dutch Restaurante Style Bite Size Tortilla Chips, 18 Ounce
Open Product Description$5.99$0.33/oz- 2/$7 Huge Deal
Gluten FreeVeganVegetarianOld Dutch Restaurante Style Bite Size Tortilla Chips, 13 Ounce
Open Product Description$3.50$0.27/ozwas $4.99 - 2/$7 Huge Deal
Gluten FreeLow SodiumOld Dutch Restaurante Style Blue Corn Tortilla Chips, 14 Ounce
Open Product Description$3.50$0.25/ozwas $4.99
VegetarianOld Dutch Restaurante Style Creamy Cheddar Dip, 15 Ounce
Open Product Description$4.99$0.33/oz- 2/$7 Deal
VeganVegetarianDairy FreeOld Dutch Restaurante Style Hot Salsa, 16 Ounce
Open Product Description$3.50$0.22/ozwas $3.99