

Pure Meaty Goodness
L&B Fresh All-Natural Brats and Sausages are produced locally in Cannon Falls. By our strict definition, all natural means the meat is sourced exclusively from animals that are vegetarian fed, humanely handled on family farms and are never given antibiotics or growth hormones.
Filter Results
Departments
Brand
Dietary
Additional Filters
Deals
Search Results
Sort by
Gluten FreeLocalDairy FreeL&B Fresh All Natural Apple Wild Rice Bratwurst, 16 Ounce
$8.99$0.56/oz
Gluten FreeLocalDairy FreeL&B Fresh All Natural Apple Wild Rice Bratwurst, 4 Ounce
Open Product Description$2.29$0.57/oz
Gluten FreeLocalL&B Fresh All Natural Chili Fire Cheddar Bratwurst, 16 Ounce
Open Product Description$8.99$0.56/oz
Gluten FreeLocalL&B Fresh All Natural Chili Fire Cheddar Bratwurst, 4 Ounce
Open Product Description$2.29$0.57/oz
Gluten FreeLocalDairy FreeL&B Fresh All Natural Classic Bratwurst, 16 Ounce
Open Product Description$8.99$0.56/oz
Gluten FreeLocalDairy FreeL&B Fresh All Natural Classic Bratwurst, 4 Ounce
Open Product Description$2.29$0.57/oz
LocalDairy FreeL&B Fresh All Natural Fulton Beer Bratwurst, 16 Ounce
Open Product Description$8.99$0.56/oz
LocalDairy FreeL&B Fresh All Natural Fulton Beer Bratwurst, 4 Ounce
Open Product Description$2.29$0.57/oz- Deal
Gluten FreeLocalDairy FreeL&B Fresh All Natural Hot Italian Sausage Links, 16 Ounce
Open Product Description$7.99$0.50/ozwas $8.99 - Deal
Gluten FreeLocalDairy FreeL&B Fresh All Natural Hot Italian Sausage Links, 4 Ounce
Open Product Description$1.99$0.50/ozwas $2.29 - Deal
Gluten FreeLocalDairy FreeL&B Fresh All Natural Mild Italian Sausage Links, 16 Ounce
Open Product Description$7.99$0.50/ozwas $8.99 - Deal
Gluten FreeLocalDairy FreeL&B Fresh All Natural Mild Italian Sausage Links, 4 Ounce
Open Product Description$1.99$0.50/ozwas $2.29
LocalL&B Fresh All Natural Pork & Wagyu Beef Premium Bratwurst, 16 Ounce
Open Product Description$8.99$0.56/oz
Gluten FreeLocalDairy FreeL&B Fresh All Natural Pork & Wagyu Beef Premium Bratwurst, 4 Ounce
Open Product Description$2.29$0.57/oz
LocalDairy FreeL&B Fresh All Natural Stadium Bratwurst, 16 Ounce
Open Product Description$8.99$0.56/oz
Gluten FreeLocalDairy FreeL&B Fresh All Natural Stadium Bratwurst, 4 Ounce
Open Product Description$2.29$0.57/oz
Gluten FreeLocalL&B Fresh All Natural Turkey Bratwurst, 16 Ounce
Open Product Description$8.99$0.56/oz
LocalL&B Fresh All Natural Turkey Bratwurst, 4 Ounce
Open Product Description$2.29$0.57/oz
LocalL&B Fresh All Natural Turkey Italian Sausage Links, 16 Ounce
Open Product Description$8.99$0.56/oz
Gluten FreeLocalL&B Fresh All Natural Turkey Italian Sausage Links, 4 Ounce
Open Product Description$2.29$0.57/oz