Filter Results

Brand

Brand

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Land O Lakes Mini Moo's Half And Half Creamer Singles, 24 Each
    Local
    Vegetarian
    Kosher

    Land O Lakes Mini Moo's Half And Half Creamer Singles, 24 Each
    Open Product Description

    $4.99
    $0.21 each
  • Organic Valley Grassmilk Organic Half & Half, 16 Ounce
    Organic

    Organic Valley Grassmilk Organic Half & Half, 16 Ounce
    Open Product Description

    $4.99
    $0.31/oz
  • Organic Valley Organic Half & Half, 32 Ounce
    Organic
    Vegetarian
    Kosher

    Organic Valley Organic Half & Half, 32 Ounce
    Open Product Description

    $6.59
    $0.21/oz
  • Organic Valley Organic Half & Half, 16 Ounce
    Organic
    Vegetarian
    Kosher

    Organic Valley Organic Half & Half, 16 Ounce
    Open Product Description

    $4.59
    $0.29/oz
  • Organic Valley Organic Lactose Free Half & Half, 32 Ounce
    Organic
    Vegetarian
    Kosher

    Organic Valley Organic Lactose Free Half & Half, 32 Ounce
    Open Product Description

    $7.69
    $0.24/oz
  • Deal
    Prairie Farms Fresh Half & Half, 32 Ounce
    Vegetarian
    Kosher
    Minimally Processed

    Prairie Farms Fresh Half & Half, 32 Ounce
    Open Product Description

    $3.99
    $0.12/oz
    was $4.19
  • Prairie Farms Fresh Half & Half, 16 Ounce
    Vegetarian
    Kosher

    Prairie Farms Fresh Half & Half, 16 Ounce
    Open Product Description

    $2.49
    $0.16/oz
  • Prairie Farms Ultra-Pasteurized Fat Free Half & Half, 32 Ounce
    Vegetarian
    Kosher

    Prairie Farms Ultra-Pasteurized Fat Free Half & Half, 32 Ounce
    Open Product Description

    $4.99
    $0.16/oz
  • Deal
    Prairie Farms Ultra-Pasteurized Half & Half, 0.5 Gallon
    Gluten Free
    Kosher

    Prairie Farms Ultra-Pasteurized Half & Half, 0.5 Gallon
    Open Product Description

    $8.79
    $17.58/gal
    was $8.99
  • Prairie Farms Ultra-Pasteurized Half & Half, 32 Ounce
    Gluten Free
    Kosher

    Prairie Farms Ultra-Pasteurized Half & Half, 32 Ounce
    Open Product Description

    $5.09
    $0.16/oz
  • Deal
    Prairie Farms Ultra-Pasteurized Half & Half, 16 Ounce
    Gluten Free
    Kosher

    Prairie Farms Ultra-Pasteurized Half & Half, 16 Ounce
    Open Product Description

    $2.79
    $0.17/oz
    was $2.99