
Filter Results
Brand
Dietary
Deals
Search Results
Sort by
Dairy FreeChicken of the Sea Smoked Oysters, 3.75 Ounce
$2.99$0.80/oz
Dairy FreeMinimally ProcessedChicken of the Sea Whole Oysters, 8 Ounce
Open Product Description$5.19$0.65/oz
Dairy FreeFishwife Canned Seafood Co. Mussels in Basil Pesto, 4.2 Ounce
Open Product Description$8.99$2.14/oz
Dairy FreeMinimally ProcessedFishwife Canned Seafood Co. Mussels with Sweet Pepper & Garlic, 4.2 Ounce
Open Product Description$8.99$2.14/oz
Dairy FreeGeisha Smoked Oysters, 3.75 Ounce
Open Product Description$4.69$1.25/oz
Dairy FreeMinimally ProcessedGeisha Whole Oysters in Water, 8 Ounce
Open Product Description$4.79$0.60/oz
Gluten FreeDairy FreeMinimally ProcessedMatiz Espana Organic Mussels in Olive Oil & Vinegar, 3.9 Ounce
Open Product Description$7.99$2.05/oz
Gluten FreeDairy FreeMinimally ProcessedMatiz Espana Wild Cockles in Sea Salt Brine, 4 Ounce
Open Product Description$12.69$3.17/oz
Patagonia Provisions Smoked Mussels in Olive Oil & Broth, 4.2 Ounce
Open Product Description$7.39$1.76/oz
Dairy FreeReese Colossal Smoked Oysters, 3.7 Ounce
Open Product Description$4.99$1.35/oz
Dairy FreeReese Medium Smoked Oysters, 3.7 Ounce
Open Product Description$4.99$1.35/oz
Dairy FreeReese Smoked Baby Clams, 3.6 Ounce
Open Product Description$4.89$1.36/oz
Dairy FreeSnow's Wild Caught Chopped Clams in Clam Juice, 6.5 Ounce
Open Product Description$3.49$0.54/oz
Dairy FreeSnow's Wild Caught Minced Clams in Clam Juice, 6.5 Ounce
Open Product Description$3.49$0.54/oz