Digital Coupons

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • 2/$6 Huge Deal
    Mott's Apple Soft Baked Apple Filled Bars, 6.55 Ounce
    Vegetarian
    Dairy Free

    Mott's Apple Soft Baked Apple Filled Bars, 6.55 Ounce
    Open Product Description

    $3.00
    $0.46/oz
    was $5.69
  • 2/$6 Huge Deal
    Mott's Blueberry Soft Baked Apple Filled Bars, 6.55 Ounce
    Vegetarian
    Dairy Free

    Mott's Blueberry Soft Baked Apple Filled Bars, 6.55 Ounce
    Open Product Description

    $3.00
    $0.46/oz
    was $5.69
  • 2/$6 Huge Deal
    Mott's Strawberry Soft Baked Apple Filled Bars, 6.55 Ounce
    Vegetarian
    Dairy Free

    Mott's Strawberry Soft Baked Apple Filled Bars, 6.55 Ounce
    Open Product Description

    $3.00
    $0.46/oz
    was $5.69
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Sweet & Salty Nut Peanut Chewy Granola Bars, 6 Each
    Vegetarian

    Nature Valley Sweet & Salty Nut Peanut Chewy Granola Bars, 6 Each
    Open Product Description

    $3.00
    $0.50 each
    was $5.79
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Sweet & Salty Nut Almond Chewy Granola Bars, 6 Each
    Vegetarian

    Nature Valley Sweet & Salty Nut Almond Chewy Granola Bars, 6 Each
    Open Product Description

    $3.00
    $0.50 each
    was $5.79
  • Nature Valley Blueberry Nut Protein Bars, 5 Each
    Gluten Free
    Vegetarian

    Nature Valley Blueberry Nut Protein Bars, 5 Each
    Open Product Description

    $6.79
    $1.36 each
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Biscuits with Almond Butter, 5 Each
    Vegan
    Vegetarian

    Nature Valley Biscuits with Almond Butter, 5 Each
    Open Product Description

    $3.00
    $0.60 each
    was $5.79
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Sweet & Salty Nut Dark Chocolate, Peanut & Almond Chewy Granola Bars, 6 Each
    Vegetarian

    Nature Valley Sweet & Salty Nut Dark Chocolate, Peanut & Almond Chewy Granola Bars, 6 Each
    Open Product Description

    $3.00
    $0.50 each
    was $5.79
  • Nature Valley Pretzel Peanut Butter Crispy Creamy Wafer Bars, 5 Each
    Vegetarian

    Nature Valley Pretzel Peanut Butter Crispy Creamy Wafer Bars, 5 Each
    Open Product Description

    $6.79
    $1.36 each
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Biscuits with Peanut Butter, 5 Each
    Vegetarian

    Nature Valley Biscuits with Peanut Butter, 5 Each
    Open Product Description

    $3.00
    $0.60 each
    was $5.79
  • 2/$6 Huge Deal
    Fiber One 90 Calorie Chocolate Fudge Brownies, 5.34 Ounce
    Vegetarian

    Fiber One 90 Calorie Chocolate Fudge Brownies, 5.34 Ounce
    Open Product Description

    $3.00
    $0.56/oz
    was $6.89
  • Nature Valley Crunchy Oats 'N Honey Granola Bars, 24 Each
    Vegetarian
    Dairy Free
    Kosher

    Nature Valley Crunchy Oats 'N Honey Granola Bars, 24 Each
    Open Product Description

    $9.99
    $0.42 each
  • Nature Valley Peanut Butter Crispy Creamy Wafer Bars, 5 Each
    Vegetarian

    Nature Valley Peanut Butter Crispy Creamy Wafer Bars, 5 Each
    Open Product Description

    $6.79
    $1.36 each
  • Nature Valley Peanut Butter Chocolate Crispy Creamy Wafer Bars, 5 Each
    Vegetarian

    Nature Valley Peanut Butter Chocolate Crispy Creamy Wafer Bars, 5 Each
    Open Product Description

    $6.79
    $1.36 each
  • Nature Valley Cinnamon Brown Sugar Oatmeal Squares, 6 Each
    Vegetarian

    Nature Valley Cinnamon Brown Sugar Oatmeal Squares, 6 Each
    Open Product Description

    $6.19
    $1.03 each
  • Protein One Chocolate Chip Protein Bars, 5 Each

    Protein One Chocolate Chip Protein Bars, 5 Each
    Open Product Description

    $7.69
    $1.54 each
  • Nature Valley Creamy Protein Peanut Butter Chocolate Creamy Crispy Bars, 5 Each
    Vegetarian

    Nature Valley Creamy Protein Peanut Butter Chocolate Creamy Crispy Bars, 5 Each
    Open Product Description

    $6.99
    $1.40 each
  • Protein One Peanut Butter Chocolate Protein Bars, 5 Each
    No Added Sugar

    Protein One Peanut Butter Chocolate Protein Bars, 5 Each
    Open Product Description

    $7.69
    $1.54 each
  • Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Chewy Protein Bars, 5 Each
    Gluten Free
    Vegetarian

    Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Chewy Protein Bars, 5 Each
    Open Product Description

    $6.79
    $1.36 each
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Oats N Dark Chocolate Crunchy Granola Bars, 8.94 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Nature Valley Oats N Dark Chocolate Crunchy Granola Bars, 8.94 Ounce
    Open Product Description

    $3.00
    $0.34/oz
    was $5.79
  • Fiber One Protein Caramel Nut Chewy Bars, 5.85 Ounce
    Vegetarian

    Fiber One Protein Caramel Nut Chewy Bars, 5.85 Ounce
    Open Product Description

    $7.59
    $1.30/oz
  • Nature Valley Salted Caramel Chewy Protein Bars, 5 Each
    Gluten Free
    Vegetarian

    Nature Valley Salted Caramel Chewy Protein Bars, 5 Each
    Open Product Description

    $6.79
    $1.36 each
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Fruit & Nut Chewy Trail Mix Granola Bars, 7.4 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Nature Valley Fruit & Nut Chewy Trail Mix Granola Bars, 7.4 Ounce
    Open Product Description

    $3.00
    $0.41/oz
    was $5.79
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Crunchy Granola Bars Variety Pack, 8.94 Ounce

    Nature Valley Crunchy Granola Bars Variety Pack, 8.94 Ounce
    Open Product Description

    $3.00
    $0.34/oz
    was $5.79
  • Nature Valley Sweet & Salty Nut Cashew Chewy Granola Bars, 12 Each

    Nature Valley Sweet & Salty Nut Cashew Chewy Granola Bars, 12 Each
    Open Product Description

    $9.99
    $0.83 each
  • 2/$6 Huge Deal
    Fiber One 90 Calorie Cinnamon Coffee Cake Bars, 5.3 Ounce
    Vegetarian

    Fiber One 90 Calorie Cinnamon Coffee Cake Bars, 5.3 Ounce
    Open Product Description

    $3.00
    $0.57/oz
    was $6.89
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Lunch Box Mixed Berry Chewy Granola Bars, 5 Each
    Vegetarian

    Nature Valley Lunch Box Mixed Berry Chewy Granola Bars, 5 Each
    Open Product Description

    $3.00
    $0.60 each
    was $5.79
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Peanut Butter Crunchy Granola Bars, 8.9 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Nature Valley Peanut Butter Crunchy Granola Bars, 8.9 Ounce
    Open Product Description

    $3.00
    $0.34/oz
    was $5.79
  • 2/$6 Huge Deal
    Nature Valley Pecan Crunch Crunchy Granola Bars, 8.9 Ounce
    Vegan
    Vegetarian
    Dairy Free

    Nature Valley Pecan Crunch Crunchy Granola Bars, 8.9 Ounce
    Open Product Description

    $3.00
    $0.34/oz
    was $5.79
  • Nature Valley Crunchy Granola Bars Variety Pack, 24 Each

    Nature Valley Crunchy Granola Bars Variety Pack, 24 Each
    Open Product Description

    $9.99
    $0.42 each

Digital Coupons: How it Works

Coupon savings reflected on final order receipt. The offers you select will automatically be added to your Extras Account and will remain in your Extras Account until they are redeemed, expire or you unclip the offer. Coupons do not double or triple. Please keep in mind that each coupon may only be loaded onto Extras Account once and is valid for a single, one-time purchase only. Digital Coupons cannot be combined with other digital coupons on the same item. Lund Food Holdings, Inc., d/b/a Lunds & Byerlys, is not responsible for typographical errors including coupon value, picture (or image) of product, coupon description and sizes.