Fresh Finds: New Arrivals at Lunds & Byerlys

Food & Drink Superstars

Expect delicious with a capital D. Every month we curate a special collection of new products to surprise and delight. Find these items in-store or online.

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dean & Peeler Texas Style Beef & Pork Smoked Sausages, 12 Ounce
    Dairy Free

    Dean & Peeler Texas Style Beef & Pork Smoked Sausages, 12 Ounce
    Open Product Description

    $7.99
    $0.67/oz
  • Dean & Peeler Texas Style Gouda Smoked Sausages, 12 Ounce

    Dean & Peeler Texas Style Gouda Smoked Sausages, 12 Ounce
    Open Product Description

    $7.99
    $0.67/oz
  • Dean & Peeler Texas Style Smoked Gouda & Hatch Green Chili Smoked Sausages, 12 Ounce

    Dean & Peeler Texas Style Smoked Gouda & Hatch Green Chili Smoked Sausages, 12 Ounce
    Open Product Description

    $7.99
    $0.67/oz
  • Huge Deal
    Evol. Protein Bowls Born to be Bowl'd Buffalo Style Chicken Mac Bowl, 12.75 Ounce

    Evol. Protein Bowls Born to be Bowl'd Buffalo Style Chicken Mac Bowl, 12.75 Ounce
    Open Product Description

    $6.99
    $0.55/oz
    was $8.99
  • Huge Deal
    Evol. Protein Bowls Bull in a Broccoli Shop Beef & Broccoli Bowl, 14 Ounce

    Evol. Protein Bowls Bull in a Broccoli Shop Beef & Broccoli Bowl, 14 Ounce
    Open Product Description

    $6.99
    $0.50/oz
    was $8.99
  • Huge Deal
    Evol. Protein Bowls Cheddar Weather 3 Cheese Chicken & Rice Bowl, 13.5 Ounce

    Evol. Protein Bowls Cheddar Weather 3 Cheese Chicken & Rice Bowl, 13.5 Ounce
    Open Product Description

    $6.99
    $0.52/oz
    was $8.99
  • Huge Deal
    Evol. Protein Bowls Mac My Day Mac & Beef Bowl, 12.6 Ounce

    Evol. Protein Bowls Mac My Day Mac & Beef Bowl, 12.6 Ounce
    Open Product Description

    $6.99
    $0.55/oz
    was $8.99
  • Huge Deal
    Le Sauce & Co Beefy French Onion Gourmet Gravy, 8.8 Ounce
    New Product

    Le Sauce & Co Beefy French Onion Gourmet Gravy, 8.8 Ounce
    Open Product Description

    $3.99
    $0.45/oz
    was $5.99
  • Huge Deal
    Le Sauce & Co Roasted Chicken Gourmet Gravy, 8.8 Ounce
    New Product

    Le Sauce & Co Roasted Chicken Gourmet Gravy, 8.8 Ounce
    Open Product Description

    $3.99
    $0.45/oz
    was $5.99
  • Huge Deal
    Livwell Dairy Free Creamy Roman Cauliflower Alfredo Pasta Sauce, 16 Ounce

    Livwell Dairy Free Creamy Roman Cauliflower Alfredo Pasta Sauce, 16 Ounce
    Open Product Description

    $6.99
    $0.44/oz
    was $10.99
  • Huge Deal
    Livwell Dairy Free Creamy Tuscan Vegetable & Herb Pasta Sauce, 16 Ounce

    Livwell Dairy Free Creamy Tuscan Vegetable & Herb Pasta Sauce, 16 Ounce
    Open Product Description

    $6.99
    $0.44/oz
    was $10.99
  • Huge Deal
    Livwell Dairy Free Sicilian Zucchini & Lemon Sauce, 16 Ounce

    Livwell Dairy Free Sicilian Zucchini & Lemon Sauce, 16 Ounce
    Open Product Description

    $6.99
    $0.44/oz
    was $10.99
  • 2/$5 Huge Deal
    Westbrae Natural Organic No Salt Added Black Beans, 15 Ounce
    New Product
    Gluten Free
    Low Sodium

    Westbrae Natural Organic No Salt Added Black Beans, 15 Ounce
    Open Product Description

    $2.50
    $0.17/oz
    was $3.79
  • 2/$5 Huge Deal
    Westbrae Natural Organic No Salt Added Chili Beans, 15 Ounce
    New Product
    Gluten Free
    High Fiber

    Westbrae Natural Organic No Salt Added Chili Beans, 15 Ounce
    Open Product Description

    $2.50
    $0.17/oz
    was $3.79
  • 2/$5 Huge Deal
    Westbrae Natural Organic No Salt Added Garbanzo Beans, 15 Ounce
    New Product
    Gluten Free
    Low Sodium

    Westbrae Natural Organic No Salt Added Garbanzo Beans, 15 Ounce
    Open Product Description

    $2.50
    $0.17/oz
    was $3.79
  • 2/$5 Huge Deal
    Westbrae Natural Organic No Salt Added Great Northern Beans, 15 Ounce
    New Product
    Gluten Free
    High Fiber

    Westbrae Natural Organic No Salt Added Great Northern Beans, 15 Ounce
    Open Product Description

    $2.50
    $0.17/oz
    was $3.79
  • 2/$5 Huge Deal
    Westbrae Natural Organic No Salt Added Kidney Beans, 15 Ounce
    New Product
    Gluten Free
    High Fiber

    Westbrae Natural Organic No Salt Added Kidney Beans, 15 Ounce
    Open Product Description

    $2.50
    $0.17/oz
    was $3.79
  • 2/$5 Huge Deal
    Westbrae Natural Organic No Salt Added Lentils, 15 Ounce
    New Product
    Gluten Free
    Low Sodium

    Westbrae Natural Organic No Salt Added Lentils, 15 Ounce
    Open Product Description

    $2.50
    $0.17/oz
    was $3.79
  • 2/$5 Huge Deal
    Westbrae Natural Organic No Salt Added Pinto Beans, 15 Ounce
    New Product
    Gluten Free
    Low Sodium

    Westbrae Natural Organic No Salt Added Pinto Beans, 15 Ounce
    Open Product Description

    $2.50
    $0.17/oz
    was $3.79