
Little Things Mean A Lot
From September 24 - October 8, Lunds & Byerlys will generously donate $1 of each gourmet cupcake sale to Open Arms of Minnesota, up to $10,000. Open Arms of Minnesota is a nonprofit that prepares and delivers medically tailored meals free of cost to Minnesotans living with life-threatening illnesses.
Filter Results
Departments
Brand
Deals
Search Results
Sort by

L&B Almond Raspberry Gourmet Cupcake, 5 Ounce
$5.49$1.10/oz
L&B Birthday Gourmet Cupcake, 4 Ounce
Open Product Description$5.49$1.37/oz
L&B Carrot Cake Gourmet Cupcake, 5.75 Ounce
Open Product Description$5.49$0.95/oz
L&B Chocolate Lovers Gourmet Cupcake, 5 Ounce
Open Product Description$5.49$1.10/oz
L&B Dirt & Worms Gourmet Cupcake, 7.75 Ounce
Open Product Description$5.49$0.71/oz
L&B German Chocolate Gourmet Cupcake, 4.75 Ounce
Open Product Description$5.49$1.16/oz
L&B Lemon Gourmet Cupcake, 5.5 Ounce
Open Product Description$5.49$1.00/oz
L&B Mostess Gourmet Cupcake, 4.5 Ounce
Open Product Description$5.49$1.22/oz
L&B Oreo Gourmet Cupcake, 6 Ounce
Open Product Description$5.49$0.92/oz
L&B Peanut Butter Cup Gourmet Cupcake, 7.75 Ounce
Open Product Description$5.49$0.71/oz
L&B Red Velvet Gourmet Cupcake, 4.75 Ounce
Open Product Description$5.49$1.16/oz
L&B Salty Dog Gourmet Cupcake, 6.75 Ounce
Open Product Description$5.49$0.81/oz
